Навчання

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ АВТОШКОЛИ

Навчання водінню та іншим навичкам, пов’язаним з керуванням автомобіля – відповідальний процес як для учня, так і для інструктора. На заняттях водіння легкового авто (чи то седан, чи то універсал – не принципово) важливо пам’ятати, навіщо ви прийшли навчатися, а також про якість послуг, що надаються, тому що ви збираєтеся стати учасником руху, а це передусім пов’язане з безпекою вашою та інших учасників руху. Подумайте самі, і дайте собі відповідь на запитання: ви хочете дійсно навчитися водити вулицями Києва та інших міст, або ж ви просто хочете пройти курси “для галочки”? Якісне засвоєння профільних знань, отримання необхідних навичок керування машиною і, відповідно, успішне складання іспитів для отримання прав – все це забезпечують курси автошкіл. Тривалість занять з профільного навчання завжди індивідуальна – хтось схоплює швидко, а комусь треба трохи більше часу. У будь-якому разі, керування автомобілем має приносити задоволення учневі, тому важливо зосередитися на процесі. За всієї різноманітності державних і приватних організацій, які позиціонують себе як школи, що проводять заняття за курсом навчання молодих водіїв, знайти курси, що забезпечать необхідний рівень знань і якісне викладання, – досить складно.

Крім таких виключно особистих чинників, як близькість автошколи, графік занять, на яких проводиться підготовка водіїв, особливу увагу варто звертати на репутацію подібних курсів. Тривалість роботи компанії, що займається викладанням і наявність всіх дозвільних документів, що дають право навчати – ще один критерій, який варто враховувати при виборі. Автошколу, що не надала потенційному учневі для ознайомлення ліцензію, який бажає записатися на курс занять, краще не враховувати під час пошуку.

Непрямим підтвердженням того, що під час водіння класичного легкового авто в даній автошколі ви отримаєте максимум корисних навичок, а якість викладання відповідатиме навіть найвищим критеріям, є вартість послуг. Занадто низькі ціни на заняття повинні насторожити. Навчити людину водити автомобіль – заняття витратне і відповідальне. Безумовно, можна знайти курси, що надають заняття за вартістю, меншою за середню. Але зазвичай подібні розцінки встановлюються в період проведення акцій або за умови додаткового набору в групи. Такі знижки надають серйозні автошколи з солідною репутацією. Тому, якщо під час пошуку курсів майбутній водій знайшов саме таку пропозицію, то нею, безсумнівно, варто скористатися. Слухач отримає якісне викладання за курсом навчання і заплатить досить вигідну для себе ціну.

Наявність і різноманітність автопарку школи – ще один важливий критерій, на який варто зважати під час пошуку курсів з водіння авто. Варто поцікавитися, чи надає школа курс на машинах з механічною та автоматичною коробкою передач, чи потрібно проходити курс занять на своєму авто. Хороша автошкола запропонує вам обидва варіанти – на той випадок, якщо учень, наприклад, не хоче адаптуватися при водінні на своєму авто після машини інструктора. Звичайно ж, хороший водій повинен вміти керувати будь-яким легковим авто. Але не всі одразу, а іноді й зовсім у тому немає потреби. Обов’язково під час пошуку варто враховувати процентне співвідношення теоретичних лекцій і обсяг годин, на які відводиться основна практика. Така практика має займати щонайменше половину від загального курсу занять. Не зайвим буде отримання інформації, що стосується іспитів, які завершують курс водіння легкового авто. Не секрет, що іноді недосвідчений водій транспортного засобу, не проходить успішну здачу екзаменаційної програми з першого разу – навчання водінню і складання іспитів не можна порівняти з чимось елементарним або халявним. Ви повинні освоїти і практику, і теорію. Треба правильно розуміти, що не існує єдиної правильної програми навчання навичок професійного водіння, але є правильний підхід до учня і навчання в цілому. Від того як ви засвоїте заняття залежить те, чим буде для вас автомобіль – вашим страхом чи вашою перемогою. Тому, щоб не шукати наступну автошколу, краще обирати ту, де є можливість повторно пройти курс занять і знову скласти іспит. Водіння водінню – ворожнеча, ви маєте отримувати радість і задоволення не тільки від окремо взятого процесу їзди за кермом, а й пам’ятати, що ви на дорозі не одні. У природі немає курсів, які б зробили з вас аса всього за одне заняття, але є автошколи, де вас навчать всім необхідним молодому водієві навичкам. Немає межі в навчанні, освоєння навичок з керування автомобілем – нескінченний процес, все своє водійське життя ви набиратиметеся досвіду, знань, специфічних навичок, а ми, в свою чергу, дамо вам потужний і швидкий старт! Наші заняття з водіння автомобіля не пройдуть даром!

Інструктор

Інструктор

Андрій

Зв'яжіться з нами

Номер телефону

+38 (067) 934-25-52

Email

andriyrossoha@gmail.com

МІСЦЕ НАВЧАННЯ

Київ, у зручному для вас місці

РОБОЧИЙ ДЕНЬ

Працюємо з 7:00 до 22:00, 7 днів на тиждень

Форма зв'язку

Прокрутить вверх
Call Now Button