Автомобілі

Наш автопарк

KIA
camry
sonata1
Автоінструктор

Автомат

700 грн/год.

Автовчитель

Механіка

500 грн/год.

Наш автопарк

Автоінструктор

Автомат

700 грн/год.

Механіка

500 грн/год.

Автовчитель

Вибір коробки передач: АКПП чи МКПП?

Насамперед водієві-початківцю варто визначитися, чи брати уроки на авто з автоматичною коробкою передач (АКПП), чи навчитися навичкам їзди на машинах з механічною коробкою перемикання передач (МКПП). Навчитися водіння авто з АКПП навіть простіше, ніж на авто з МКПП. Звісно, люди нерідко ставляться до цього вибору з упередженнями про те, що принципово важливо навчитися їздити на автомобілі з ручною коробкою передач, але насправді важливо навчитися їздити на автомобілі з тією коробкою передач, яка знаходиться у вашому автомобілі. Подумайте самі: якщо у вашому гаражі стоїть автомобіль з автоматичною коробкою передач, то навіщо вам витрачати час, гроші і нерви на те, щоб навчитися їздити на автомобілі з ручною коробкою передач? - Це точно ні до чого!

Адаптація до автоматичної коробки передач: Переваги та розчарування.

Під час адаптації та водіння вашого авто, це тільки викличе зайвий дискомфорт. Якщо ви недосвідчений водій, то процес адаптації тільки викличе зайве роздратування і невпевненість, які, звісно ж, не ваші союзники на шляху до впевненої і безпечної їзди. Проте, якщо у вас машина з автоматичною коробкою перемикання передач, то ви можете проходити уроки і на авто з МКПП. Іноді, люди, які більшу частину свого автомобільного життя проїздили на авто з МКПП, навпаки хочуть попрактикуватися і здобути навички їзди на авто з автоматичною коробкою перемикання передач - так, таке теж буває. У будь-якому разі, навички водіння ви отримаєте на найдоступнішому, найзрозумілішому і найпрофесійнішому рівні.

Особливості водіння на автоматі: Зручність та уважність.

Особливості водіння на автоматі передбачають те, що вам не доведеться вичавлювати педаль зчеплення. Водіння, або їзда, на авто з АКПП проходить дещо простіше, ніж на авто з МКПП, але варто бути сконцентрованим. Перед тим, як сісти за кермо автівки, автомобіліст-початківець повинен зібратися з думками, залишити всі проблеми позаду, поставити телефон на безшумний режим і зосередитися на водінні, адже зібраний і уважний водій - це, все-таки, безпека (ваша і оточуючих), а незібраний і неуважний водій - це злочин.

Практичні уроки на АКПП: Відмінності від МКПП та уникання складнощів.

Практичні уроки їзди на АКПП мають принципову відмінність від уроків на механіці. Водію-початківцю, який бере уроки, не потрібно паралельно з контролем руху на дорозі концентрувати свою увагу на перемиканні швидкостей. Ще одна особливість, яка забезпечує максимальну простоту керування машиною з АКПП – це відсутність педалі зчеплення. Саме вона є, як цілком обґрунтовано вважає кожен інструктор, головною складністю під час навчання їзди на машині.

Зараз перед вами лише одне завдання – навчитися водити машину. І все, що потрібно зробити – це визначитися автоматична КПП або механічна КПП. Що дорожча і престижніша машина, то ймовірніше, що знання про механіку вам не знадобляться.

У всякому разі, перевага у виборі залишається за вами. А наші уроки обов’язково допоможуть вам почуватися на дорозі впевнено – водіння ви навчитеся!

Прокрутить вверх
Call Now Button