Інструктор

Автоінструктор не повинен бути Шумахером. Він має бути педагогом. Психологом.
Водити не складно. Водити страшно. І автоінструктор має вміти допомогти учневі чи учениці подолати
цей стан паніки за кермом. Вселити впевненість. Коли людина не боїться, вона адекватно реагує на те, що відбувається. Ось це і є завдання автоінструктора. Не налякати. Підбадьорити. Підтримати. Заспокоїти. Показати, що виходить. І поступово робити складніше. І тоді все вийде.
І тоді автоінструктор – АВТОВЧИТЕЛЬ!!!

Автоінструктор – це, фактично, провідник у світ водійського життя. Відчути себе впевнено за кермом власного автомобіля мріють багато новачків – допомогти в цьому прагненні може інструктор з водіння. Інструктор з водіння – людина, яка допоможе практикувати перші самостійні поїздки по місту, повинні відчувати себе впевнено за кермом, і якщо цього немає – допоможуть приватні уроки водіння. Адже наявність у голові хорошої теоретичної бази не є запорукою успішного водіння без належної кількості та якості практичної їзди за кермом. Здобути відсутній досвід допоможе грамотний і професійний інструктор з водіння, здатний навчити своїх учнів усіх премудростей справжнього водія.

Інструктор

Інструктор

Андрій

Зв'яжіться з нами

Номер телефону

+38 (067) 934-25-52

Email

andriyrossoha@gmail.com

МІСЦЕ НАВЧАННЯ

Київ, у зручному для вас місці

РОБОЧИЙ ДЕНЬ

Працюємо з 7:00 до 22:00, 7 днів на тиждень

Саме такою людиною є наш провідний серед інструкторів водіння Андрій Авраменко, здатний знайти індивідуальний підхід до кожного, хто забажає звернутися до нього за профільною допомогою. Величезний водійський стаж, колосальний досвід викладання, тисячі задоволених клієнтів, які тепер не тремтять за кермом – все це заслуга Андрія. Завдяки особливій методиці цього автовчителя вдається на простих прикладах і дохідливо пояснити складні нюанси, що лежать в основі безпечного пересування дорогами завантаженої столиці. Уважно спостерігаючи за діями учня, цей талановитий автовчитель зуміє м’яко і водночас – точно вказати на помилки, проаналізувавши будь-які інші можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася на дорозі.

Інструктори бувають різні. Беручи уроки з теоретичного та практичного водіння в інструктора Андрія Авраменка, учні завжди мають можливість вибору автомобіля, оснащеного механічною або автоматичною коробкою передач. Покрокове освоєння головних прийомів водіння дає змогу учням плавно включитися в процес, детально опрацьовуючи деталі та роблячи правильні висновки. Після проходження базового теоретичного курсу, автоінструктор пропонує абітурієнтам здійснити короткочасні поїздки міськими вулицями. При цьому кожен наступний маршрут стає складнішим і цікавішим.

Як і будь-який професійний викладач, Андрій Авраменко вважає, що найголовнішим у викладанні методики керування транспортним засобом є дохідливе пояснення учневі основ. Приватні уроки теоретичного і практичного водіння на сьогодні не рідкість, але пропонований ним унікальний курс навчання передбачає наявність чітко структурованого плану, що дає змогу не упустити жодної важливої деталі. А сприятлива психологічна атмосфера, що панує на заняттях нашого інструктора практичного і теоретичного водіння, сприяє кращому засвоєнню матеріалу, а також дозволяє абітурієнтам повірити у власні сили і викорінити в собі почуття страху під час перебування за кермом автомобіля.

Пройшовши дійсно корисний курс, за авторством інструктора водіння Андрієм Авраменком, ви ознайомитеся з особливостями техніки обгону інших транспортних засобів, навчитеся правильно перебудовуватись між існуючими смугами руху, візьмете участь у плануванні оптимальних маршрутів, техніками водіння на поганому дорожньому покритті або в поганих погодних умовах, досконало вивчіть правила безпечного проїзду вулицями з різним дорожнім покриттям та завантаженістю траси, паркуватися на стоянці, а також зможете познайомитися з безліччю секретів водіння, відомих лише професіоналам. Звичайно, буває таке, коли учень і викладач просто не можуть порозумітися, але це не означає, що справа в інструкторі чи у вас — усі ми люди, а темпераменти іноді не збігаються. У такому разі можна спробувати змінити інструктора — аби він був грамотним фахівцем своєї справи і підходив особисто вам. Адже саме водіння з грамотним і професійним інструктором дозволить вам набути впевненості на дорозі і не розгубитися в складних ситуаціях. В даний час наш викладач Андрій Авраменко є одним з найкращих та затребуваних фахівців даного профілю, серед безлічі людей різних вікових груп, чоловіків і, звичайно ж, милих жінок. Якщо ви бажаєте стати грамотним і досвідченим водієм, подолати в собі страхи, що заважають керувати автомобілем, то інструктор з водіння Андрій Авраменко (Київ) — це та людина, яка допоможе вам у досягненні поставленої мети. Їзда Києвом стане для вас повсякденною справою, а їзда іншими, менш завантаженими і простими дорогами — вже, тим паче!

Форма зв'язку

Прокрутить вверх
Call Now Button